invatati! invatati? invatati!?
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

invatati! invatati? invatati!?

Aici puteti discuta despre problemele obisnuite ale voastre, puteti cere ajutor, puteti da ajutor si sfaturi ... si nu numai!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 da tu ala breazu

In jos 
AutorMesaj
daniel




Mesaje : 9
Data de înscriere : 16/02/2009

da tu ala breazu Empty
MesajSubiect: da tu ala breazu   da tu ala breazu Icon_minitimeLun Feb 16, 2009 6:01 pm

da ma te lauzi ca nu ai absente da
ba sa sti ca eu din clasa 1 pana in clasa a5 eu daca am avut 9absente dar nu am avut atitea de multe ba breazule sunny elephant flower study farao Sleep drunken What a Face Arrow Neutral Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad cheers Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral What a Face Like a Star @ heaven Suspect I love you No @ cyclops clown pirat tongue silent pale alien cat monkey pig bounce confused affraid Basketball cheers bom drunken Sleep sunny albino cherry santa rendeer farao king queen jocolor geek scratch study elephant flower afro lol!
Sus In jos
 
da tu ala breazu
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
invatati! invatati? invatati!? :: DESPRE TESTE!!!!-
Mergi direct la: